SIA “Universālās Vadības Sistēmas”dara visu, lai mūsu klienti būtu apmierināti. Servisa nodaļa nodrošina nepārtrauktu servisu 7 dienas nedēļā. Augsti kvalificēts tehniskais personāls nodrošina POS sistēmu garantijas un pēc garantijas remontu, profilaktisko apkalpošanu. Ņemot vērā klientu vajadzības mēs esam izveidojuši servisa dienestu un autoparku, lai nodrošinātu operatīvu servisu visā Latvijas teritorijā.

Šobrīd SIA “Universālās Vadības Sistēmas” piedāvā augstu servisa kvalitāti visa Latvijas teritorijā, ir izveidoti servisa atbalsta centri Rīgā un Daugavpilī. Informācija par POS sistēmu kļūmēm vai to bojājumiem, kā arī par integrēto maksājumu karšu sistēmu apkalpošanu tiek nodota pa tālruni vai e-pastu:

Tālr.: +371 67336083;+371 67812845
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Visi ienākošie zvani un izsaukumi tiek reģistrēti, tas nodrošina operatīvu problēmu atrisināšanu noteiktajos izpildes termiņos

Viens zvans un esam ceļā


SIA “Universālās Vadības Sistēmas” piedāvā rezerves daļu iegāde tieši no ražotāja. Servisa inženieru profesionalitāte, kvalifikācija un ilgstoša darba pieredze garantē augstu remonta kvalitāti un tehnisko apkalpošanu. Mēs pārstāvam sekojošus ražotājus :


Integrēto POS sistēmu serviss un apkalpošana ietver sekojošo:

  • POS sistēmu apkalpošana, remonts un profilaktiskā pārbaude saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanas prasībām;
  • POS sistēmu programmnodrošinājuma atbalsts (ieskaitot likumu un citu normatīvo aktu izmaiņu aktualizēšanu);
  • Klientu darbinieku konsultēšana par POS sistēmu darbību.

Lai sniegtu Jums labāko tiešsaistes pakalpojumu mūsu mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Lietojot mūsu majas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai.