SIA "Universālās Vadības Sistēmas"

SIA "Universālās Vadības Sistēmas"

UVS ir dinamisks uzņēmums, kurš dibināts 2000.gadā un nodarbojas ar kases sistēmu, perifērijas aprīkojuma un specializēta programmnodrošinājuma un maksājumu karšu terminālu piegādi, uzstādīšanu, servisa apkalpošanu un lietotāju apmācību.

Mērķis = drošība + ātrums

Skaidri izveidots pārdošanas process, loģiski sakārtota noliktava, perfekta kontrole pār notiekošo uzņēmumā ir galvenās uzņēmuma pamatvērtības. Vienkāršas atskaites uz e-pastu ļauj neuztraukties, bet attīstīt. Pārbaudīta tehnika sniedz drošību par tās ilgstošu veiktspēju, lai uzņēmējs biežāk varētu justies pārliecināts.

Diebold Nixdorf Premium partneris

Ar ko mēs nodarbojamies

 
 • Iekārtu piegāde +

  Kases sistēmu un to perifērijas iekārtu, ka arī tirdzniecībai specializētā aprīkojuma un izejmateriālu piegādē un uzstādīšana.
 • Realizācija +

  Programmnodrošinājuma adaptācija uzņēmumam nepieciešamajam aprīkojumam un uzņēmuma velmēm. Galaprodukta adaptācija Latvijas un Igaunijas likumdošanai.
 • Serviss un atbalsts +

  Profesionāla kases sistēmu, IT sistēmu un videonovērošanas sistēmu apkalpošana, diagnostika un serviss. Klientu atbalsts 24/7 visā Latvijas teritorijā.
 • Konsultācijas +

  Klientu konsultēšana labākā un kvalitatīvākā aprīkojuma ieviešanai sava uzņēmumā, kā arī jebkuros jautājumos, kas saistīti ar tirdzniecības aprīkojumu.
 • 1

24/7

Sistēmu apkalpošanā

Populāras preces:

CINEO C6020

Effective retail cash management requires full traceability ...

WN Beetle FUSION

Viss – vienā skārienjūtīga POS sistēma ar 15”/18,5” TFT ...

Soldi SMART PRO

Soldi Smart Pro ar savu novatorisko gaismas signālu sistēmu ...


Lai sniegtu Jums labāko tiešsaistes pakalpojumu mūsu mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Lietojot mūsu majas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai.