Bieži uzdotie jautājumi


Biežāk uzdotie jautājumu par hibrida kases aparātiem

 • Kas ir hibrīda kases aparāts (HKA)? +

  Hibrīda kases aparāts (HKA) ir iekārta vai to kopums, kurš atbilst MK 95 noteikumu hibrīda kases aparāta prasībām. Tā ir patstāvīgi funkcionējoša datorsistēma, kura pilda noteikumu prasības, čeku un pārskatu drukāšanu, datu saglabāšanu energoneatkarīgajā atmiņā un fiskālajā atmiņā u.c.
 • Vai HKA var savienot ar ārējām sistēmām? +

  Jā, hibrīda kases aparātu var savienot ar uzņēmuma grāmatvedības, noliktavas un citām sistēmām, ar nolūku preču vai pakalpojumu datu un pārdošanas
 • Vai drīkst drukāt čekus no ārējām sistēmām? +

  Nē, pārdošanas procesam, reģistrācijai ir jānotiek hibrīda kases aparātā, t.i., no datorā esošās grāmatvedības vai noliktavas programmas var pieprasīt tikai informāciju (piem. preču vai pakalpojumu kodus, klientu lojalitātes programmas datus), kā arī no hibrīda kases aparāta var nosūtīt datus uz šīm programmām atskaišu sagatavošanai. Ja uzņēmējs vēlas darījumu reģistrēt grāmatvedības vai noliktavas programmā, tad šīs programmas modulis, kas atbild par darījuma veidošanu, jāsertificē kopā ar iekārtu.
 • Kādi HKA ir pieejami? +

  Pašlaik piedāvājam divus HKA variantus, funkcionalitātes ziņā tie ir ļoti līdzīgi, bet ar dažādiem lietotāja interfeisiem. Piedāvājam UVS HFB.V7.1 FASTFOOD un UVS HFB.V7.1 TPPOS.
 • Kāda ir HKA cena? +

  Hibrīda kases aparāta cena ir variējoša, tā ir ļoti atkarīga no izvēlēta aprīkojuma.
 • Kad jāsāk lietot HKA? +

  Hibrīda kases aparāts ir nepieciešams, ja konkrētās struktūrvienības apgrozījums pārsniedz 350 000 EUR.
 • 1
Lai sniegtu Jums labāko tiešsaistes pakalpojumu mūsu mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Lietojot mūsu majas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai.