• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Taras pieņemšanas aparāti/ depozīta sistemas

Piedāvājam risinājumu tukšās taras automātiskai pieņemšanai, uzskaitei un šķirošanai. Šie taras pieņemšanas un apstrādes aparāti pieņem stikla, plastmasas (PET) un skārda iepakojumus. Iekārtās atpazīst taru pēc to krāsas, formas, materiāla un svītrkoda. Taras pieņemšos aparāti ir integrējami ar uzņēmuma vadības sistēmā, lojalitātes sistēmām un ziedošanas organizācijām. Visi taras aparāti ir modulāras sistēmas, kurām iespējams pieslēgt palīg iekārtas, taras saspiešanai, papildus konteinerus taras uzglabāšanai un šķirošanai un citus “Revendo” taras pieņemšanas aparātiem paredzētos moduļus

Vai Jūs zinājāt?


Vairāk kā 3 miljardi dzērienu iepakojumu tiek pārstrādāti otrreizējai izmantošanai, izmantojot Diabold-Nixdorf "Revendo" automātiskos taras pieņemšanas aparātus, katru gadu.
Stikla tara, izmantojot Diabold-Nixdorf "Revendo" automātiskos taras pieņemšanas aparātus, tiek sašķirota un atdota atkārtotai uzpildei. Stikla taru var atkārtoti uzpildīt līdz pat 60 reizēm.
Diabold-Nixdorf "Revendo" automātiskās taras pieņemšanas aparāti katru sekundi apstrādā vairāk par 100 pudelēm visā pasaulē. Izmantojot Diabold-Nixdorf taras saspiešanas tehnoloģijas, taras apjoms tiek samazināts 6 reizes.
Esi zaļš – izmantojot taras atgriešanas aparātus!

Taras pieņemšanas aparāti dalās divās kategorijās, ņemot vērā uzstādāmo platību un izmantošanas veidu.
Lai sniegtu Jums labāko tiešsaistes pakalpojumu mūsu mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Lietojot mūsu majas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai.